„Luna” w Teatrze lalek Rabcio

Luna to 4-letnia dziewczynka, która mieszka na planecie Ziemia, z którą się przyjaźni. To z nią się bawi, tańczy, śpiewa. Ziemia daje jej wszystko, co ma najlepszego, jednak Luna nie zawsze potrafi to docenić. Dziewczynka ma nieskończone pokłady energii, z kolei Ziemia podąża własnym cyklem, w którym jest czas na zabawę i na odpoczynek.

Luna absolutnie nie rozumie, jak można nie chcieć skakać i bawić się przez cały czas!

Pewnej nocy dostrzega na niebie kolorowe punkty. Są zachwycające, pełne energii i blasku. Dziewczynka nie może przestać o nich myśleć i… w trakcie snu przenosi się do kosmosu!

Tam rozpoczyna swoją fascynującą podróż w nieznane, podczas której odkrywa, czego tak naprawdę potrzebuje.

Reżyserka i scenarzystka spektaklu, Magdalena Młynarczyk, stawia przed najmłodszymi widzami i widzkami pytanie, czy zawsze to co nowe, kolorowe i „świecące” jest lepsze? W świecie pełnym różnorodnych bodźców łatwo się pogubić, zwłaszcza, kiedy jest się dzieckiem takim jak Luna. Łatwo zapomnieć, że często to, co mamy jest wystarczająco dobre i może niczego więcej nie potrzebujemy.

Spektakl “Luna” to plastyczna opowieść pełna przepięknej muzyki, niesamowitych projekcji, kolorów i form. Zrealizowana została przy użyciu środków teatru lalek i teatru ruchu.

Scenariusz i reżyseria: Magdalena Młynarczyk
Scenografia i kostiumy: Marta Czujowska
Projekcje: Sebastian Siepietowski
Muzyka: Magdalena Gorwa

Obsada:
Luna- Krystyna Kachel
Ziemia, Wenus – Urszula Tylek
Ziemia, Wenus – Agnieszka Kwiatkowska
Merkury, Ziemia – Łukasz Łęcki
Mars, Saturn, Ziemia – Filip Bochenek

Bilety na spektakle wystawiane w marcu możecie kupić przez internet TUTAJ lub na godzinę przed spektaklem w kasie teatru.

Teatr planuje przerwę urlopową od 25-03-2024 do 7-04-2024

Powiązane zdjęcia: