Horoskop listopad

Życie jest pełne niespodzianek. Przedstawiamy zupełnie nowy horoskop z ostrzeżeniami i radami Astroradzika.

Koziorożec

Rada Wytrwaj i obdarz innych swoją siłą.

Twoja siła i wytrwałość dla innych będzie w tym miesiącu bardzo potrzebna. Zarówno dla bliskich jak i dalszych . Odnajdź w sobie pokój i nieś go innym. Obdarujesz świat czymś, czego on bardzo potrzebuje, a co tylko Ty możesz mu dać. Ten miesiąc da właśnie Tobie szczególną moc,  tylko nie przeocz tej obfitości, aby jej nie zmarnować.

Ostrzeżenie – Nie utrać godności.

Zachowaj godność wobec przełożonych i tych, którzy Ci imponują. Będzie wielka pokusa, aby im się podlizywać lub zatracić się w okazywaniu podziwu. Ty sam jesteś wartością. Szanuj ją by nie utracić siebie.

Wodnik

Rada – Twórz powiązania.

Aby urzeczywistnić swoje plany, marzenia i wizje w listopadzie musisz nawiązać wiele kontaktów, stworzyć sieć powiązań. Pracuj i rozwijaj sieć . Nie bój się pracy i dbaj o szczegóły.
Dla wodników w listopadzie jest dodatkowe przesłanie:
Odnajdź w sobie słońce, które w Tobie wciąż JEST, bo zdołasz rozświetlić nie tylko swoje życie, ale i zadziała to cudownie na bliskie Ci osoby, które tylko Ty potrafisz obdarzyć.

Ostrzeżenie – Nie utrać mądrości snów i przeczuć.

Poszukaj wparcia w głębokiej motywacji odnoszącej się do siły wyższej Natury, Boga, Świata, Ideałów wyższych

W tym miesiącu dusza/głęboka intuicja – powinna być głównym kierownikiem twoich działań i planów. Realizm może wydać marne owoce lub zaszkodzić.

Ryby

Rada – zatrać się w mądrości wspólnego działania.

W tym miesiącu możesz zrozumieć i wykorzystać mądrość wspólnoty z innymi. Kieruj się nie tym co indywidualne, ale tym co wspólne.

Ostrzeżenie – dokonaj zerwania z toksyczną przeszłością.

Jeśli nie oderwiesz się , nie odetniesz od czegoś z przeszłości co wciąż Cię więzi, pozbawisz się skrzydeł. Jeśli tego nie uczynisz w listopadzie, będziesz jeszcze wiele wiele lat  jej niewolnikiem To okazja i potrzeba. Nie zlekceważ tego. Powodzenia.

Baran

RadaOdnajdź dystans w ocenie spraw.

W listopadzie zaistnieje wielka potrzeba odnalezienia dystansu  do problemów, które się wtedy pojawią  lub zaostrzą. Wypracowanie tego dystansu będzie trudne, lecz zdecydowanie się opłaci. Dystans zawsze jest korzystny, ale w listopadzie skutki jego braku mogą okazać się poważne.  

OstrzeżenieChroń posiadane zasoby.

Nie lekceważ bliskich, których miłość już masz. W tym miesiącu będą potrzebować Twojego wsparcia szczególnie wtedy, kiedy o to nie poproszą.

Byk

Rada Nie zmarnuj.

W tym miesiącu uważaj jeszcze bardziej niż zwykle, aby nic się nie zmarnowało. Odnosi się to do wszelkich zasobów, którymi będziesz zarządzał, szczególnie tych już posiadanych jak i świeżo wypracowanych.

Ostrzeżenie Uważaj na słowa .

W tym miesiącu będzie wiele sytuacji: finansowych, zawodowych i osobistych – w których możesz powiedzieć za wiele, na czym poniesiesz poważne szkody. Uważaj.

Bliźnięta

Rada – Ciesz się małymi dobrymi rzeczami, które sam wypracowałeś.

Wkrótce zbierzesz słodkie owoce swojej pracy. Zależnie od Twojego wkładu większe lub mniejsze. Nie zmarnuj ich, szczególnie wtedy, jeśli nie będą zbyt wielkie. Możliwe jest rozproszenie mocy , która w tym miesiącu będzie bardzo potrzebna na konkretne wymogi życia.

Ostrzeżenie – Nie bądź zbyt bezpośredni.

Szanuj swoją niezależność intelektualną. Będzie w listopadzie wiele okazji, aby o to powalczyć. Jednak uważaj, aby nie być impertynentem i zważaj bardziej niż zwykle na formę wypowiedzi. Ktoś może się obrazić nawet jeśli tego nie okaże.

Rak

Rada – Nie bierz wszystkiego na siebie.

Nie jesteś sam. Rozdziel obowiązki z miłością. Proś o pomoc z godnością i wdzięcznością.

Ostrzeżenie – Nie zatrać siebie.

Nie utrać swojej specyficzności z powodu wpływu  innych zarówno tych, których się boisz, jak i tych których kochasz. Zastanów się kim sam jesteś i czego głęboko potrzebujesz (nie chcesz, ale potrzebujesz).

Lew

Rada – Sam posprzątaj.

Trzeba będzie posprzątać bałagan, który sam zrobiłeś. Trudno się będzie za to zabrać i najchętniej zwaliłbyś to na innych, ale to Tobie będzie najbardziej potrzebne. Poczujesz się  i silny, samowystarczalny, a nawet lekki. Obudzi się w Tobie  lwiątko które lubisz.

Ostrzeżenie – Nie przepracuj się w tym miesiącu.

Otrzymałeś z obfitości świata wiele. Spróbuj to docenić raczej niż zagubić się w pracy. Ten miesiąc to czas promieniowanie siłą i miłością w każdych warunkach.

Panna

Rada Rozluźnij schematy.

Poczuj w sobie ducha wolności nie skrępowanego więzami. Zdejmij klapki z oczu. Na świecie jest więcej obszarów, na których możesz realizować wartości i które potrzebują abyś je zobaczył i zechciał w nich uczestniczyć.

Ostrzeżenie – Nie bierz wszystkiego tylko na poważnie, bo zadusisz kanarka.

Życie jest poważne, ale w jego powadze jest także potrzeba zabawy i swobody. Nie zniszcz jej skrupulatnością, poczuciem winy i nadmierną powagą.

Waga

Rada – Odważnie stosuj to czego się nauczyłaś.

Wiele się zaobserwowałaś i nauczyłaś się od życia wago, jednak to tylko teoria. Teraz czas, aby wprowadzić w życie swoją mądrość. Bądź odważna . Pamiętaj że w stadzie wszystkie osobniki współpracują. Twoja mądrość powinna obdarzyć je wszystkie.

Ostrzeżenie – Nawet jeśli jesteś skromna bądź bardziej.

W czymkolwiek jesteś piękna i olśniewająca przygaś nieco swe blaski. Twoje piękno ma innych obdarowywać, a nie zawstydzać i przygaszać. Skromność będzie w listopadzie istotna. Jeśli ją zaniedbasz stracisz wiele w oczach kogoś bliskiego, albo nie zyskasz w oczach kogoś ważnego.

Skorpion

Rada – Rozmnażaj i pomnażaj.

Listopad jest dla Ciebie pomyślnym czasem dla rozmnażania. Zastanów się nad tym co mógłbyś pomnażać,  gdyż w tym czasie, to w co zainwestujesz energię będzie mieć przychylność losu. Dotyczy to posiadanie dzieci, pieniędzy, zwierząt – wszystkiego co może się pomnażać.

Ostrzeżenie – Musisz się odrodzić.

Jest możliwa i będzie  potrzebna poważna przemiana. Jesteś mistrzem transformacji. W czymkolwiek jej potrzebujesz – zrób to w listopadzie, to dla Ciebie pomyślny w tej kwestii czas. Jeśli nie dokonasz w sobie przemiany, będziesz musiał czekać około dwóch lat, aby zmierzyć się z tym znów.

Strzelec

Rada – Zaufaj instynktowi.  

Życie nabierze tempa, będziesz musiał uciekać przed czymś czego nie chcesz, ale poradzisz sobie. Masz szybkie nogi i potrafisz strzelać celnie. Dbaj o sprawność fizyczną. Będzie potrzebna zarówno  szybkość myślenie i podejmowania decyzji jak i wytrwałość  i zaufaj instynktowi.

Ostrzeżenie – Nie ufaj do końca czystej logice.

Nie staraj się być tylko pragmatyczny i logiczny . Nie opieraj się tylko na wiedzy i intelekcie. Jeśli będziesz zbyt konkretny i dosłowny szczególne magiczne okoliczności w tym miesiącu Cię ominą, a potrzebujesz w życiu odrobiny magi, która płynie bezpośrednio z natury.

Powiązane zdjęcia: