Horoskop – czerwiec

KOZIOROŻEC

Rada – Choć czasu jest coraz mniej – nie jest to jednak powodem, aby się zamartwiać, – umęczyć i udręczyć ten czas, który wciąż jest. Dotyczy to zarówno osób starszych, które już czują istotność  czasu jak i młodych, którzy mogę to poczuć przy okazji etapów życiowych, które się kończą: szkół, projektów, związków, etapów dorastania czy nawet wakacji. Czas jest drogocenną wartością i mamy swój wpływ na jego jakość. Mniejszy lub większy, ale nasz własny. Jakie wartości chcesz wnieść sobą w świat?  Jakie siły i prądy chcesz wzmocnić  swoim życiem ? Czas wciąż jest łaskawy i daje Ci siebie  do zagospodarowania. Bez względu na wiek nie jest za późno, aby zacząć realizować swoje powołanie. Powołanie zaś ma ogromną głębię, którą trzeba odkrywać stopniowo, bo inaczej się nie da.  Niektórzy muszą go jeszcze poszukać,  ale ta możliwość w czerwcu jest szczególnie dla Koziorożców otwarta. Teraz jest właściwy czas. Nie ma na co czekać. Nidy nie jest wystarczająco doskonale by zaczynać. Zaufaj czasowi i swojej osobistej głębi. Niech przemówią bez lęku. Nie martw się i pozwól by niepokój stopniowo wyciszył się.

Ostrzeżenie – Lepiej dla Koziorożców w czerwcu odpuścić zamartwianie się. Szczególnie ze względów ambicjonalnych czy też związanych z rozmaitymi hierarchiami lub przeprowadzaniem własnej woli. To czas zaufania, szukania piękna i kierunku we własnej głębi. Wzbogacenia czasu na różnych jego etapach własną niepowtarzalną wizją, która wciąż musi powstawać od nowa i wciąż trzeba jej szukać. Jeśli zawikłasz się w problemy i zmartwienia spraw tylko przyziemnych, zaprzepaścisz czerwcową okazję, by wsłuchać się w to, co w Tobie dąży do szczęścia. Szczęścia zarówno własnego jak i świata , gdyż one są nierozerwalnie związanie. Ważne jest, aby nie pomylić subtelności szczęścia, z nachalną przyjemnością ani powierzchownym zadowoleniem. Nie bądź niecierpliwy Koziorożcu. Nie porównuj się . Misja Twojego życia i jego siły opiekuńcze są z Tobą. To na nie zwróć szczególną uwagę i zaufaj im.

WODNIK

Rada – Świat materialny jest areną mnogości często sprzecznych lub pozornie sprzecznych wpływów. Nie ma co złościć się na to bogactwo i zamieszanie. Równocześnie dobrze jest wprowadzić we własne życie i w otoczenie pewną harmonię. Z czułością wyważać dobór i proporcje, zarówno w ich odbiorze, jak w reakcji na nie. Gwiazdy widzą, że w czerwcu Wodniki będą miały zaszczyt wprowadzić wiele harmonii do świata. Szczególnie ważna będzie równowaga  i harmonia tego, co żeńskie i męskie. Chodzi tu zarówno o własną osobę,  w której manifestują się wpływy męskie i żeńskie, jak o najbliższe  relacje z mężczyznami i kobietami. Ważne będą  stosunki z obu płciami nawet w bardzo odległych relacjach lub wręcz przypadkowych spotkaniach. Niezwykłość sposobów istnienia i szukania rozwiązań  na sposób jakości żeńskiej i męskiej , może powodować pewne tarcia. Jednak przy łagodniejszym i uważniejszym podejściu, pozostaną tylko inspirujące iskry i ożywcze pobudzenia. I to jest czerwcowa misja dla Wodników. Szukanie tej równowagi, harmonii i szacunku, szczególnie w starciach męskiej i żeńskiej jakości. Wprowadzanie tam równowagi i łagodności,  w praktycznych aspektach życia. 

Ostrzeżenie – Potrzebujesz docenić i oddać hołd  jakości płci, którą nosisz. Odnajdź w sobie jednak obie jakości, uszanuj je. Rozpal w sobie by jaśniały w pełnym blasku. Jeśli będziesz próbował wykorzystać w jakikolwiek sposób swoją płeć lub moce z nią związane, w nieczystym celu,  obróci się to przeciw Tobie. Równie niebezpieczna może okazać się bierność i uległość wynikająca z lęku lub wygody. Studiuj siebie i życie wokół. Bierz szczególnie z przyrody lekcje harmonii. Nie jest ona tylko sielanką. W czerwcu, nic z Twojej prawdziwej jakości, szczególnie dotyczącej płci, nie może zostać zaniedbane , pognębione, wstydliwie ukryte czy poniechane. Gdyby tak się stało, będzie cierpieć i ujawnią się jako choroby, deprawacja, wewnętrzny żal i zatruta gorycz. Pokochaj swoje jakości i znajdź dla nich miejsce. Może długo je zaniedbywałeś i nawet nie wiesz jak rozkoszne i wdzięczne jest ich igranie. Może musisz odkryć na nowo swoją kobiecość i męskość. Masz je obie i obie są potrzebne. Proporcje musisz wyważyć sam Wodniku,  bazując na głębokiej i uważnej obserwacji siebie, oraz owoców Twoich działań.

RYBY

Rada –  Dary które otrzymujemy  ujawniają się stopniowo. To co było ujawnione wczoraj, musi zrobić miejsce także temu co potrzebujesz odkryć dzisiaj. To może być dla Ciebie samej droga Rybo jeszcze niejasne, dziwne i tajemnicze. Nie możesz jednak pływać tylko  w akwarium , gdyż wzywa Cię nieskończone morze. Z powodu Twoich zdolności intuicyjnych oraz kontaktu z tym co bezgraniczne – gwiazdy wzywają Cię droga Rybko, do ujawnienia  ukrytych potencjałów. Czerwiec może być wspaniałym czasem, aby je odkrywać bez lęku. Poświęcić (trochę) wygody i bezpieczeństwa, dla działań w szerszej skali i dzielenia się swoimi darami z innymi. Twoja dusza otrzymała wiele wyjątkowych klejnotów. Odważ się prowadzić, a nie tylko naśladować. Może to dotyczyć zarówno inicjatywy w drobnych sprawach domu czy ogrodu, ale może też stanowić wyzwanie, dla Ryb które są liderami lub decydentami. Świat głęboko pragnie ludzi z szeroką i głęboką wizją wybiegającą daleko w przyszłość. W czerwcu dobry czas, aby odkryć to co świat chce zrobić Twoimi rękami i sercem. Tylko Ty możesz spojrzeć tak głęboko i wskazać innym drogę.

Przestroga – Jeśli będziesz czekał aż ktoś Cię zaprosi do działania, oczyści ścieżkę, obieca nagrody lub pochwali, to –  nic się nie stanie. Nic, to smutne słowo (w tym kontekście). Dzięki Tobie może się przecież zadziać coś niepowtarzalnego i pięknego. Po raz pierwszy. Czujesz jego pulsujące ziarna w sobie. Ale trzeba je zasadzić i dbać o nie. Nie czekaj, aby się nie zmarnowały i nie zasnęły na długo, może na zawsze. Samo ich kiełkowanie będzie nagrodą. Odważnie wytycz własną ścieżkę, czy to w małych sprawach czy wielkich. Bądź pierwszym , który pokaże, że tędy można iść i jest to dobre. Wykonaj nowatorski sposób urządzenia ogrodu czy balkonu. Rozpocznij projekt pomagający innym. Wymyśl nowy zawód dla siebie. Poradź sobie z problemem w sposób jakiego nie odkryli (jeszcze?)  inni. Naucz własne dzieci, partnerów i siebie, jak nie bać się nowego, innego. Ono czeka, aby zaistnieć. Inni mają inne ziarna. Ty odkrywaj odważnie swoje. Tylko Ty to możesz.

BARAN

Rada – w czerwcu będziesz potrzebował głębokiego uzdrowienia , wręcz komórkowego. Czasem nie jest łatwo odczytać sygnały płynące z ciała i dowiedzieć się bezpośrednio od ciała, co jest dla niego dobre, a co złe. To jednak ma znaczenie. Gwiazdy doradzają teraz skupić się na pozytywnych siłach regenerujących i uzdrawiających. Dać im więcej przestrzeni i ciszy . Postawić zdrowie na pierwszym miejscu. Zadbać o siebie czule i uważnie. Jesteśmy trochę jak własne dzieci. Odkąd dorośliśmy, już sami mamy obowiązek troszczyć się i dbać o swoje ciało, emocje i uczucia. Życie, które w Tobie się zagnieździło, znajdzie drogę do zdrowia, jeśli mu pozwolisz.

Ostrzeżenie –  Zasady, pryncypia i wartości są w życiu bardzo ważne, jednak zbyt gwałtowne i radykalne zachowania  w gruncie rzeczy im nie służą. Naucz się walczyć także łagodnością , wyrozumiałością i sprytem. Jeśli będziesz się upierał przy postawie bezkompromisowości, bezwzględnych działaniach i bezmyślnych emocjonalnych reakcjach  – oddalisz się od swoich własnych celów i pomnożysz chaos. I nawet nie zaznasz przez to ulgi. Wszystko co jest przeszłością – jest już nie do zmiany, ale w teraźniejszości możesz potrenować puszczanie pary i obniżanie wewnętrznego napięcia dzięki różnym technikom i sposobom, aby Twoje zdrowie odnalazło swoją wewnętrzną spójność i harmonię. W czerwcu zadbaj o zdrowie. Zwyczajnie naucz się jak być zdrowym.  Fizycznie, emocjonalnie i duchowo. Choremu ciężej zrobić dobrze to co powinno być zrobione.

BYK

Rada – Przypomnij sobie co zawsze chciałeś robić, drogi Byku. Sięgnij aż do dzieciństwa. Do czegoś, co poruszało Twoje serce i (wtedy) wydawało Ci się niezwykle piękne i wzruszające. Idź za tym. Czerwiec pozwoli Ci znaleźć okazję do odnalezienia i urzeczywistnienia choć odrobiny tego tajemniczego piękna.  To także czas, aby opiekować się czymś delikatnym i słabszym. Otoczyć to swoją opieką, czułością i cierpliwie poznawać jego prawdziwe potrzeby. To może być dziecko , wnuk , kobieta w ciąży, Twój ogród czy balkon albo nawet wewnętrzne dziecko w Tobie. Pamiętaj, że dziecko ma zawsze ogromny potencjał wzrastania, pójścia własną drogą, daleko, dalej niż sięga wzrok.  Dla niektórych byków może to oznaczać potrzebę otoczenia opieką nowego projektu badawczego, biznesowego czy przedsięwzięcia. Na razie nie czas na zbieranie owoców,  lecz na pielęgnowanie i opiekowanie się z ogromną wrażliwością czymś, co dopiero powstaje.


Ostrzeżenie – Jeśli będziesz surowy,  wymagający i niecierpliwy , być może zniszczysz piękny projekt  lub zranisz coś,  co ma wielki potencjał wzrostu. Zniszczysz piękną potencjalność i ani Ty, ani świat nie zbierzecie słodkich owoców Nowego. Ono dokładnie teraz ma kruchą możliwość się tworzyć i teraz  wymaga szczególnej opieki i wsparcia. W życiu są takie wrażliwe okresy, kiedy nawet niewielka niedbałość czy nieczułe rutynowe postępowanie – może przynieść wielkie szkody. Bądź więc uważny i okaż w czerwcu wrażliwość i troskliwość dla tego co kruche , nowe i początkowe. Dla tych, których czeka wkrótce wzmożony wysiłek i większe wymagania, może to oznaczać także zwiększoną potrzebę  zaopiekowania się teraz sobą,  zwolnienie tempa i wsłuchanie się w to, czego domaga się teraz organizm, by potem sprostać wyzwaniom.

BLIŹNIĘTA

Rada – Drogi Bliźniaku czerwiec to dla Ciebie piękny czas na przeprosiny. Dobrze byłoby z czułością przeprosić samego siebie, bo działałeś często niestety przeciw samemu sobie i nie chciałeś tego dostrzec. Czy zawsze byłeś sprawiedliwy dla innych ludzi ? Trzeba nazwać co było zgodne z dobrym duchem świata, a co przeciw niemu. Kiedy to poczujesz, przeproś siebie za to co sobie uczyniłeś  i innych za powierzchowne surowe sądy. Niepotrzebnie niektóre rzeczy uważasz za skierowane przeciw Tobie. Tymczasem rzeczywistość jest bardzo złożona i daje Ci wiele komunikatów które, jeśli zechcesz możesz odczytać. Może być dla nas nieprzyjemne czuć, że nie jesteśmy kochani lub doceniani w sposób jakiego oczekujemy. Jest jednak na to rada. Sam Bliźniaku pokochaj szczerą miłością. Zobaczysz, że rzeczywistość rozkwitnie i pokaże wiele przyjaznych odsłon. Przeproś więc w duchu tych, których skrzywdziłeś pochopnymi sądami i ciesz się czerwcem, gdyż dla Ciebie niesie on wiele słońca. Przeproś też siebie i zadbaj o siebie  troskliwiej. Sądy sobie odpuść. Sąd (nad innymi, nie mniej niż nad sobą samym) – nawet najbardziej sprawiedliwy – nie jest często najlepszym rozwiązaniem.

Ostrzeżenie – Ile można powtarzać błędy z przeszłości. Czy do końca życia chcesz błądzić po tych samych ślepych ścieżkach, choć wiesz już, dokąd prowadzą? Obudź się. Czerwiec niesie dobrą energię i możliwość łatwiejszego poradzenia sobie z relacjami, dietą, sposobem życia i pracy – w zupełnie nowy i skuteczny sposób. Jeśli nie wykorzystasz tej szansy, na tak dobry czas dla pozytywnych zmian w tych obszarach – będzie trzeba trochę poczekać. Szkoda czasu. Działaj i korzystaj z okazji. Pamiętaj – potrzeba nowych rozwiązań, nowego spojrzenia i przede wszystkim wytrwałości. Gwiazdy w Ciebie wierzą. Sam fakt, że bierzesz na poważnie to co teraz czytasz, pomoże Ci, doda inspiracji i małego pstryczka w … bliźniaczy tyłek. Nie wątp w siebie. Musisz być bardziej odważny. Trzeba objąć skrajności Życia, które tkwią w Tobie i Innych. Bliźnięta, które obchodzą w czerwcu urodziny, będą miały szczególną pomoc od losu. I dużo szczęścia. Skorzystaj.

RAK

Rada – Raku , czeka Cię w czerwcu niezła szkoła życia. Tym razem, będziesz jednak mógł na tym wiele zyskać, gdyż poziom Twoich doświadczeń umożliwi postęp. Na przykład wreszcie dostrzeżesz pomijane (a często oczywiste dla innych) wskazówki i informacje. Także te bardzo subtelne. Kiedy lekcje życia dają nam popalić, jest to wymarzona okazja by naprawić istotne błędy. Pamiętaj, że odkąd się urodziłeś – rozwijasz się i doskonalisz. Nie możesz umrzeć taki jak się urodziłeś. Nie możesz wciąż pozostawać taki, jak wczoraj. Kto nie idzie do przodu ten się cofa. Choć ciało dąży do ziemi, kierunek rozwoju duszy  jest – wzwyż. Z góry inaczej się widzi. Spróbuj już teraz spojrzeć z góry. Trudne czasy nie są porażką, a trudne chwile karą. To możliwość spojrzenia z pozycji od dołu. Z tej pozycji trzeba się następnie wznieść i zobaczyć sprawę z góry, a następnie uwzględnić obie perspektywy. Jeśli jest Ci tylko smutno, pobądź  w smutku i przyjmij jego lekcję. Jeśli dotykasz obecnie dna – to świetny punkt odbicia.

Ostrzeżenie – Jeśli nie skorzystasz z okazji do uczenia się teraz, będziesz te same lekcje powtarzał i powtarzał i powtarzał. To nie tylko trudne, ale i nudne. Ile razy chcesz te same osoby obwiniać w ten sam sposób? Ile razy będziesz się wybielał i gloryfikował sam siebie , nawet nie będąc tego w pełni świadomym. Nie zawsze chodzi o winę. Nie zawsze chodzi o hierarchię. Czasem ważniejsze jest po prostu poszukanie drogi wyjścia. Wydaje się że możesz szczególnie w czerwcu, odnaleźć w sobie potrzebę naprawdę potężnego rozwoju, szczególnie w kwestiach rozumienia świata i radzenia sobie z nim na planie egzystencjalnym. Poczuj się wezwany do rozwoju. To powołanie człowieka. W czerwcu możesz się rozwinąć jak kwiat. Nie zmarnuj tej możliwości i nie zlekceważ tej inspiracji.

LEW

Rada – Jeśli się jeszcze zastanawiasz, czy podjąć działanie lub decyzję – gwiazdy radzą, aby się odważyć. Nie będzie ani łatwo, ani tak jak się spodziewasz, ale jeśli się odważysz i przyjmiesz płynący z decyzją chaos i tajemnicę , wiele dobrego może z tego wyniknąć. Zwróć uwagę na sposób postępowania żeglarza. Gdy decyduje się wypłynąć z portu na szerokie wody , nie wie jeszcze  jaki będzie kierunek wiatru, a jednak niezależnie od tego jaki on będzie, jego podróż ma określony kierunek , który sam wybrał. W podróży, będzie on poszukiwał przydatnego wektora sił takiego, który da się wykorzystać w drodze do obranego celu.  Jest w tym zatem i szacunek dla aktualnie działających sił, jak i zachowanie wybranego przez siebie kierunku. Jest w tym nasłuchiwanie, gdzie wieje wiatr i cierpliwe dostosowywanie się do jego kaprysów, nawet podczas potężnych burz. Żeglarze  to wolni ludzie. I Ty nie bój się, lecz odważnie nawiguj, kierując się bardziej sercem. Serce to nie zachcianki ani żądze. To coś znacznie głębszego i bardziej powiązanego ze szczęściem. Gwiazdy radzą – otwórz się na ważną i pozytywną przygodę.

Ostrzeżenie – Nie bądź bierny. To nie czas na bierność, wygodę, stare schematy i komfortowe rozwiązania. Jeśli nie wpuścisz trochę ożywienia i przygody do swojego życia  – możesz popaść w letni sen . Prześpisz cudowny czas czerwca. Powtórzysz tylko to, co już było i co znasz. Świat jest o wiele większy i bardziej niezwykły niż myślisz i chce on  być zobaczony, poznany i doznany. Lwy nie będą nigdy szczęśliwe w klatce. Potrzeba im przestrzeni, przyrody i walki. Choćby z własnym lenistwem. Nie po to otrzymałeś Lwie więcej energii niż inni, aby ją przespać , przemarudzić. Zawsze powtarzam – energia Lwa jest dla świata jak słońce. Nie zakrywaj słońca mieszkaniem, telewizorem, telefonem ani barem-  lecz działaj. Czerwiec Cię woła.

PANNA

Rada – Wartościowe rzeczy mają swoją magię, lecz potrzebują też zwyczajnej wytrwałości – w ich podtrzymywaniu. Wytrwaj więc. To będzie wymagało wysiłku długodystansowego, cierpliwości  i wiary w powodzenie. Jednak coś, co wcześniej droga Panno rozpoczęłaś – jest już na dobrej drodze i warto to kontynuować. Szczególnie rozpoczęte już, lecz stosunkowo nowe projekty , odważne i posiadające duszę, należące do nowej epoki, wymagające cierpliwego pielęgnowania – będą teraz wymagać  konsekwencji i uważnej troski. Dobra nowina jest taka, że ziarno już kiełkuje i niedługo pozytywne efekty zobaczą światło dzienne. Tylko się nie poddawaj. Nowe czasy wymagają nowych rozwiązań,  a te nigdy nie są ani łatwe, ani oczywiste.  Początki wymagają zwykle długodystansowej wiary i wytrwałości.

Ostrzeżenie – Żmudna jest czasem obrana droga, jednak warto wymagać od siebie więcej dla dobra wartościowych idei, pomysłów, projektów i zamierzeń. Lepiej pozostać konsekwentnie przy obranej drodze  niż ciągle niecierpliwie zmieniać cele, sposoby, osoby. Jesteśmy kreatorami. Dotyczy to zarówno spraw pozornie drobnych, jak i wielkich przedsięwzięć. Nawet nasze małe osobiste  projekty są ważne i zmieniają świat. Warto mieć dla nich serce , okazać im należyty szacunek i uwagę. Istnieje obawa, że za szybko zrezygnujesz lub nie wykażesz wystarczającej cierpliwości w rozpoczętych sprawach. Czerwiec obiecuje jednak, że jesteś bliżej realizacji niż myślisz . Nie ustawaj, wytrwaj . Gwiazdy życzą Ci szczęścia, lecz nie możesz zwątpić ani zniechęcić się, a wszystko dobrze się rozwinie.

WAGA

Rada – w czerwcu przyda się spora dawka odwagi. Wszelkie działania powinny dostać większą niż zwykle dawkę odwagi, a wtedy zadzieją się rzeczy ważne i potrzebne. Odwaga będzie dla nich niezbędna, jak tlen do oddychania. Pozwól by Cię dostrzeżono. Pod żadnym pozorem nie wstydź się siebie. Przypomnij sobie osoby nie posiadające powierzchownych walorów, które robią świetne pierwsze wrażenie, a które to osoby odważnie działają i robią wspaniałe rzeczy, które Ci imponują i które przekonały świat, że liczy się wewnętrzny żar, odwaga działania i oddanie pięknu. W życiu szkoda czasu na rywalizację. Czas mija nieubłaganie, a pewne rzeczy chcą być zrobione jeszcze za naszego życia. Są naszym pomnikiem, dzieckiem i darem dla świata. Czerwiec wzywa Wagi , aby się ujawnić, pokazać, zostać zobaczonym. Nie przepraszaj za to, co uważasz za swoje ułomności. Bezwstydnie i odważnie, a zarazem z wdziękiem – ujawnij siebie. Wiele jeszcze w Tobie Wago domaga się tego ujawnienia i chce zaistnieć, w zewnętrznym świecie. To Twoja misja czerwcowa. Ujawnij siebie. Poczuj się swobodnie w swojej odwadze i w byciu widzianym.  

Ostrzeżenie – Jeśli będziesz się chować , wstydzić, zasłaniać pokorą czy skromnością – zamordujesz coś pięknego co masz do pokazania światu. Rośnie się w górę, a nie w dół. Jeśli będziesz się kierować w dół – pójdziesz w dół. To proste prawo. Niech Cię teraz ono zaskoczy swoją prostotą. Fałszywa skromność skrywa lęk , a brak odwagi przykryty jest płaszczykiem pragmatyzmu. Jeśli nadal będziesz się chować, ważne i potrzebne elementy , które świat skrył w Twoim wnętrzu – nie  będą mogły zobaczyć światła dziennego i niespełnione zanikną i pozostanie w Tobie żal większy niż ewentualne skutki zaryzykowania i pokazania się światu. Nie wahaj się. Wahanie to też forma odmowy. Czas działać. Pokazać się. Nie wstydzić się siebie. Sama w sobie odwaga już dodaje bezmiar piękna, które działa.

SKORPION

Rada –  wydaje się, że w czerwcu, będzie świetna okazja, aby bez poczucia winy , poszukać i oddać się temu co wywołuje w Twoim sercu przyjemność. Będziesz mógł dawać i brać słodycz. Życie jest hojne, a Ty potrafisz być intensywny Skorpionie. Obdaruj szczęściem i słodyczą . Delektuj się biorąc to co samo chce do Ciebie przyjść. Ta karta może zapowiadać rozkosz zmysłów w sferze kobiecości i męskości. Ale może  kieruje Cię do zmysłowych rozkoszy ciała, które daje tylko kontakt  z przyrodą i obfitością życia w naturze. Jego bujność, wojownicza harmonia. Zachłanność i dzikość życia. Odnajdź w sobie moc płynącą ze zmysłowego połączenia ze światem. Jeśli nie mogą to być duże rzeczy, nie przeocz małych. Czasem mały punkt może być epicentrum rozkoszy, a drobiazgi mogą dostarczyć ogromnej przyjemności. Przyjemność na Ciebie czeka. Oddaj się jej na wszystkie sposoby z pokorą. Odczuwanie pełnią zmysłów – jest bardzo przyjemne. Rozpuść się w tym.

Ostrzeżenie Być może ciężko pracowałeś lub dotknęły Cię trudne sprawy. Teraz powinieneś odpocząć. Nie lekceważ tego. Mocno się angażujesz i dajesz z siebie wszystko. Potrzebujesz więc czasu na regenerację, abyś mógł znów działać w pełni sił. Może potrzebujesz wolnego ? To  potrzeba, a nie fanaberia. Jeśli zlekceważysz potrzebę relaksu, przyjemności i odpoczynku – Twoje praca może stać się nie do zniesienia, zdrowie ucierpi, a korzyści nie będą tego rekompensować.  Jeśli nie możesz wyjechać gdzieś na łono przyrody na dłużej lub choćby na weekend – zamów sobie serię masaży, pójdź na basen, saunę, pobiegaj czy wybierz się na spacery w pięknie, w bujną przyrodę, czy cokolwiek napełni Cię przyjemnością i leniwym relaksem. To jest potrzeba . Może odnajdziesz nową ciekawą kawiarnię  gdzieś na dachu ? Czas odpocząć . Zwolnić choć na chwilę. Naładować własną intensywną duszę.

STRZELEC

Rada – Jesteśmy twórcami. Także naszego własnego życia. Coś dostaliśmy gotowego (dobrego i złego) przychodząc na świat i polegając wpływom rodziny i kultury, ale cała  reszta jest naszym własnym dziełem. Bądź odważnym kreatorem, gdyż w czerwcu możesz zmienić swoje życie w wielu ważnych obszarach . To może naprawdę mieć znaczenie. Może zmienić jakość Twojego życia i życia bliskich Ci osób. Dobra zmiana nawet bardzo trudna , którą  inni mogą początkowo mieć Ci za złe, jeśli jest w swojej istocie dobra w końcu zaowocuje, także dla nich. Wymaga to czasu. Ale teraz ważny jest pierwszy akt  – stworzenie czegoś, czego jeszcze nie ma i chce się stać. W czerwcu kieruj się odwagą tworzenia. Bądź zarówno pełnym intuicji i pasji artystą swojego życia, jak i wytrwałym rzemieślnikiem, dosłownie wykuwającym nowe koleiny życia. Przyniesie Ci to wiele radości i poczucie wolności, którą tak kochasz. Twoje życie nigdy nie osiągnie pełni, bez poczucia wolności. To Twój żywioł i nie oddawaj go za wygodę czy korzyści dla innych,  nawet najbliższych. Odpłacisz im jako wolna, szczęśliwa jednostka w dwójnasób. Strzelce muszą uczyć innych wolności i niezależności. To jedna z ich misji.

Ostrzeżenie – Jeżeli będziesz się bać wprowadzać nowego – stare zdusi radość życia i będziesz działać jak pozbawiony intensywności automat. Poszukaj, co wokół Ciebie potrzebuje wolności i zmiany. Dla niektórych są możliwe potężne życiowe zmiany i przebudowa całego schematu życia . To będzie wymagać mnóstwo odwagi i wiary we własne moce. Dla innych, którzy już  wywalczyli więcej wolności – teraz potrzebny tylko nowy projekt, nowe dzieło. Dla jeszcze innych czymś właściwym w czerwcu, będzie odważne przemeblowanie mieszkania, upiększenie  swojego domu w wymarzony sposób czy powiększenie okien. Dla artystów nowy projekt – w tym wypadku projekt ten powinien zawierać, nawet przerażające elementy zdecydowanej nowości. Jeśli nie wpuścisz do swojego życia w czerwcu ducha odważnej kreatywności, z lenistwa czy lęku – ominie Cię coś pięknego, co może owocować świeżością i pozytywnością jeszcze długi czas.

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz