Muzyka jak oddech

Nie potrafią żyć bez muzyki. Magda i Marcin założyli zespół son in love. W utworach jak w zwierciadle odbijają się ich wspólne relacje, tęsknoty i nadzieje.

O swoim projekcie napisali:

Projekt z korzeniami z Zakopanego, którego początki sięgają jeszcze w 2013 roku. Wtedy to Magda i Marcin,
połączeni wrażliwością muzyczną zaczęli tworzyć wspólnie muzykę, zaprosili do współpracy kolegów ze studiów, a jako teksty posłużyły im wiersze wybitnych poetów surrealistycznych takich jak Paul Eluard czy Federico Garcia Lorca. Zespół funkcjonował kilka lat grając wiele koncertów, festiwali oraz konkursów, jednak w 2016 roku ze względu na zobowiązania zawodowe zespół zawiesił działalność.
W październiku 2022 roku przyszedł czas by wskrzesić son in love, tym razem jako duet – gdzie Magda i Marcin działają na swoich zasadach, tworząc muzykę, którą można określić alternatywną oraz indie-popową. Za teksty w dalszym ciągu służą wiersze poetów, ale również autorskie słowa. Duet nie boi się eksperymentować – obok akustycznego pianina oraz gitar można niejednokrotnie usłyszeć elektronikę i nawiązania do różnych stylów muzycznych. Wszystko spaja w całość unikalny głos Magdy.

W wywiadzie dla Kultury Podhala opowiedzieli o sobie i swojej muzyce

Powiązane zdjęcia: